***Veškeré produkty zasíláme také na Slovensko***

Malina Orbee-Tuff s amortizérem

Kód: 1668
504 Kč
Produkt, který musíme vyrobit
Barva popruhu ?
Chci jméno na popruhu ?
Podšití ?
Můžeme doručit do:
24.10.2023
Možnosti doručení

Skvělá hračka s amortizérem a s malinou Orbee-Tuff

 

Naše hračka je vhodná pro menší pejsky až střední.
Šířka popruhu je 2,5 cm
Velikost balónku: 4-5 cm

Malina s amortizérem je tréninková pomůcka a je určena ke hře pod dozorem.
Hračku můžete používat k dennímu výcviku, agility apod.

Detailní informace

Česká výroba
Česká výroba
Vše si hezky česky vyrábíme :-)
Originální návrhy
Originální návrhy
Vytváříme si své vlastní motivy na produkty
Schváleno pejskaři
Schváleno pejskaři
Hračky pečlivě testujeme

Detailní popis produktu

Hračky z Orbee-Tuff jsou:

 neobvyklý tvar maliny - jemná mentolová příchuť pro svěží dech - otvor na vkládání pamlsků - vhodné pro méně intenzivní žvýkání - svou velikostí vhodná pouze pro toy plemena - všechny výhody Orbee-Tuff materiálu (viz. níže)

NETOXICKÉ Všechny hračky jsou zcela bez ftalátů a jiných toxických látek, takže jsou naprosto bezpečné i při dlouhém a častém žvýkání. 100% ZÁRUKA KVALITY Hračky z Orbee-Tuff jsou jedny z nejbytelnějších, ale zároveň nejpružnějších a nejpoddajnějších z hraček pro psy na světovém trhu, takže výrobce dává 100% záruku kvality na hračky označené „5/5“ (při jejich zničení do jednoho měsíce výměna za novou).

ECO-FRIENDLY Jsou plně recyklovatelné, při jejich výrobě jsou zpracovávány PET láhve. MADE IN USA Nespornou výhodou je striktní výroba hraček v USA. MENTOLOVÁ PŘÍCHUŤ - SVĚŽÍ DECH Jemná mentolová příchuť hraček dodá vašim mazlíčkům svěží dech. Řada pro seniory Old Soul je obohacena dvojitou dávkou máty. OTVOR NA PAMLSKY Většina hraček je dutá a má otvor na vkládání pamlsků, což zvyšuje zábavnost hraček a rozšiřuje jejich využití. CHYTRÉ BARVY Krásné barvy jsou přizpůsobeny svému účelu - fosforové míčky ve tmě výrazně září, řada pro štěňata Puppy je v typických štěněčích barvách, sada pro seniory Old Soul je v kontrastních barvách pro lepší viditelnost hračky.

CHEW-O-METER Žvýkání je pro mnoho psů důležitou náplní jejich života. Planet Dog pochopili logiku této důležité činnosti a pro své produkty z Orbee-Tuff materiálu vytvořili Chew-o-meter, který vám pomůže vybrat nejvhodnější hračku, která zcela splní žvýkací nároky vašeho psa. Chew-o-meter najdete na samostatné stránce. Věříme, že se hračky značky Planet Dog brzy stanou oblíbenými hračkami vašich čtyřnohých přátel i vás, jejich majitelů, protože výhod, které nabízejí, je opravdu hodně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: