JW Pet JW Hol-EE Děrovaný míč

671

JW Hol-EE děrovaný míček z přírodního kaučuku nabízí nepřeberné množství využití pro všechny psy

V nabídce máme Large - 13cm - pro razantnější tahače, vaše prsty budou dál od psích zubů


  • Skladem
310 Kč
Kategorie: Hračky pro psy
 

Děrovaný míč JW pro psy můžete využít při:

  • Aportování: dobře se hází, psům se skvěle sbírá ze země (nejen venku, ale např i v halách s pískem) a umožňuje jim volně dýchat i v parném létě. Hračka je velmi lehká, takže je vhodná i pro malé aportéry. 
  • Přetahování: patentovaný, netoxický kaučuk je extrémně pružný a předurčuje tak JW Hol-EE k přetahování, psovodům se dobře drží a při správné volbě velikosti se snadno vyhnete kontaktu s rozdováděnými psími zuby. Stejně tak lze k míčku naplést či našít jakoukoli rukojeť (fleecovou, odpružený popruh apod.).
  • Plavání: ačkoli míček sám neplave, lze jeho oka roztáhnout a vpravit dovnitř jakýkoli plovoucí nebo třeba pískací míček (MushGO doporučuje např. termoplastový míček Trixie; JW Hol-EE velikosti S hravě pojme až 5 cm míček) a hry u vody mohou začít.
  • Přemýšlení: pro klidné chvilky lze míček přímo naplnit odměnami nebo např. zamotat granule do pruhů látky, míček naplnit a psí hlavolam je na světě. Nedoporučujeme míček nechávat psům bez dozoru (jako žádnou jinou hračku), ale JW Hol-EE speciálně není odolný vůči urputným kousačům.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.